PAGDER FARKIYLA KOPLAS 2019 ZİYARETİ

KORE FUAR VE İŞ ZİYARETİ BAŞARIYLA TAMAMLANDI.

Kore Fuar ve İş Ziyareti Başarıyla Tamamlandı

PAGDER tarafından organize edilen 25. Kore Uluslararası Plastik ve Kauçuk Fuarı – Koplas 2019 kapsamındaki fuar ve iş ziyareti başarıyla tamamlandı. İş insanları fuar, iş ve sosyal etkinliklerin planlandığı geziye yönelik olumlu görüş belirttiler.

Bölgesinin en önemli fuarlarından olan Koplas, 12-16 Mart 2019 günlerinde Güney Kore’nin başkenti Seul’de yapıldı. Fuarda, hammaddeler, katkı maddeleri, plastik işleme makinaları, otomasyon makinaları, plastik işleme ekipmanları ve yardımcı ekipmanları, test ve ölçüm cihazları, ambalaj makinaları, mamul ve geri dönüşüm sistemleri sergilendi. PAGDER organizasyonuyla ulaşım ve konaklama giderlerinin karşılandığı etkinlik kapsamında fuar ziyaret edildi. İş gezisinde ayrıca katılımcılar için iş görüşmeleri de organize edildi. Katılımcılar, fuar için düzenlenen resmi öğle yemeğinde de bulundular. Etkinlik kapsamında, Kore merkezli bir makine imalat fabrikası da ziyaret edildi.

Organizasyona yönelik bir değerlendirme yapan HKTM A.Ş. Proje Müdürü Atakan Ünal;

“Bu katılmış olduğumuz ilk PAGDER heyet ziyareti organizasyonu, gerek heyetteki firmalarla, gerek diğer katılımcı heyet ülkeler ile tanışmak ve iş ilişkileri başlatmak adına bir hayli faydalı geçti. Kore’deki plastik sektörü ile ilgili olarak da fikir sahibi olma ve oradaki üreticiler ile diyaloglar geliştirme şansı yakaladık. Organizasyonun sorunsuz geçmesini sağlayan PAGDER’e ve Kore’de bizi ağırlayan, Kore’li dostlarımıza HKTM A.Ş. olarak teşekkür ederiz” ifadeleriyle görüşünü paylaştı.

PAYLAŞ