CPET – KLASİK FIRINLARA UYGUN BİR GIDA KABI

30 yıldır plastik gıda ambalajı sektörünün lideri konumunda olan Özge Plastik’ten bir yenilik daha! Özge Plastik, hızla devam ettiği Ar-Ge çalışmaları sonucunda geleceğin gıda kaplarını müşterilerinin hizmetine sunuyor.

Günden güne hızlanan yaşam tarzımız, hazır gıda sektörünün de gelişmesine tanıklık etmekte ve plastik gıda kaplarının fırına da uygun olması giderek artan bir istek haline gelmekte.Özge Plastik olarak yıllardır mikrodalgaya uygun ürünleri, sıcak doluma müsait kapları üretmekteyiz. Misyon edindiğimiz “sektörün her daim öncüsü olma” prensibimiz ve müşterilerimizin talepleri doğrultusunda bu plastik kap teknolojisini tüm dünyaya sunuyoruz: CPET – klasik fırınlara uygun bir gıda kabı.

Yeni CPET ürünümüz -40 derece ile +220 derece arasında sıcaklıklara karşı dayanaklı olması özelliğiyle müşterilerine kolaylık sağlamaktadır.  Müşteri yemeklerini fırında ısıtabilir hatta pişirebilir. CPET ürünümüz tek kullanımlık ambalaj için müşterilerine rahat bir yemek imkanı sunuyor, görsel olarak da Özge Plastik’in estetik çizgileriyle birleşen CPET ürünler, yemekleri birer şölene dönüştürüyor.

PAYLAŞ