YAPIŞTIR GİTSİN

Yaşam alanlarımızı ihtiyaçlarımız doğrultusunda şekillendirmek, değiştirmek ve daha fonksiyonel olmasını sağlamak için durmaksızın fikir üretmekteyiz. Bu fikirlerimizi uygulamaya geçtiğimizde “ne gerek vardı şimdi” içerlemesi ile yorgunluğumuzdan şikayetçi oluruz. Bu yorgunluk fikirlerimizin düşüncede kolay uygulamada zor olmasından kaynaklıdır. Tabii tecrübesizlik de üstüne ilave edilince pişmanlık kaçınılmaz olur.

Tecrübe mutlaka yaşayarak edinmesi gereken bir hayat dersi değildir. Bilirkişiler ve ustalar yaşam alanlarımızı şekillendirmede bizlere fazlasıyla tecrübe katacaktır. Mesela dökme, kırma ve delmeden bizleri kurtaracak çok pratik bir üründen sizlere bahsetmek istiyoruz, yapışkanlı kablo kanalları.

 

Kablo kanalı, adından da anlaşılacağı üzere; duvara, masaya veya istenilen herhangi bir yüzeye montajının yapılabileceği, kabloları gizlemeye ve saklamaya yarayan kablo kapatıcılarıdır. Kısacası; hayatımızın birçok alanında kullandığımız kabloları saklamak için kullanılır. Kullanışlı ve kurulumu kolay olan kablo gizleyiciler hem uzmanlar için hem de evde kullanmak isteyenler için uygundur.

Kablo kanallarının çeşitleri vardır. Bunlar;

– Yapışkan Bantlı Kablo Kanalı veya Yapışkan Bantsız Kablo Kanalı

– Lamine Kaplamalı / Lamine Kaplamasız Kablo Kanalı

– Modüler İçten Kapaklı Kablo Kanalı

– Balık Sırtı (Yapışkan Bantlı / Yapışkan Bantsız) Kablo Kanalı

– Lamine Kaplamalı / Lamine Kaplamasız Balık Sırtı Kablo Kanalı

– Pano Tipi Kablo Kanalı

– Metal Kablo Kanalı

PVC kablo kanalları genel olarak korozyona uğramazlar. Kısa devre meydana getirmediklerinden teknik bir sorun yaratmazlar. Çok hafif olduklarından her yüzeyde rahatça yapıştırırlar ve düşmezler. Satın aldığınızda kendiniz pvc kablo kanallarını taşıyabilirsiniz ağır değillerdir. Monte edilmesi yapışkanlar sebebi ile çok kolaydır, rahatça kesebilirsiniz ve şekillendirebilirsiniz. Dekoratif olmaları sebebi ile pvc kablo kanalları yaşam alanlarınızda görsel olarak sizleri rahatsız etmezler.

Artık kırma dökme delme yok. Kablolarınızı taşımanın, sabitlemenin ve gizlemenin kolay yolu yapışkanlı kablo kanalları, üstelik renk renk desenleri ile görsel bir şölen gibi yaşam alanlarınızda podyuma çıkmaya hazırlar. Yapışkanlı kablo kanallarını henüz keşfetmeyenlerdenseniz bir göz atın deriz.

PAYLAŞ