PLAST EURASIA 2019 FUARI

Avrupa’da her yıl düzenlenen en büyük plastik endüstrisi fuarı olan Plast Eurasia İstanbul; Uluslararası İstanbul Plastik Endüstrisi Fuarı Tüyap Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş. tarafından PAGEV (Türk Plastik Sanayicileri Araştırma, Geliştirme ve Eğitim Vakfı) iş birliği ile Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi Büyükçekmece, İstanbul’da düzenlenmektedir.

Avrupa’da her yıl düzenlenen en büyük plastik endüstrisi fuarı olan Plast Eurasia İstanbul; Uluslararası İstanbul Plastik Endüstrisi Fuarı Tüyap Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş. tarafından PAGEV (Türk Plastik Sanayicileri Araştırma, Geliştirme ve Eğitim Vakfı) iş birliği ile Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi Büyükçekmece, İstanbul’da düzenlenmektedir.

Plast Eurasia İstanbul 2019, 29. Uluslararası İstanbul Plastik Endüstrisi Fuarı TÜYAP tarafından PAGEV iş birliği ile 4-7 Aralık 2019 tarihinde Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi, Büyükçekmece, İstanbul’da düzenlenecektir. Katılımcı olarak stant alanı kiralamak için “buraya(http://plasteurasia.com/katilim-formu)” ve ziyaretçi bileti almak için “buraya(http://plasteurasia.com/online-bilet)” tıklayabilirsiniz.

Ayrıca şehir ve ülke dışından katılacaksanız, Tüyap Palas’ta konaklamayı tercih edebilirsiniz. Hem fuar süresi boyunca trafik derdinden kurtulmuş olursunuz hem de 5 yıldızlı odaların keyfi yanı sıra, Tüyap Kongre merkezine direkt geçiş yaparak zamandan kazanmış olursunuz.

29. Uluslararası İstanbul Plastik Endüstrisi Fuarı:

TÜYAP tarafından PAGEV iş birliği ile Avrupa’da her yıl düzenlenen en büyük plastik endüstrisi fuarı olan, Plast Eurasia İstanbul, nitelikli katılımcıları ve profesyonel ziyaretçileri 29. kez bir araya getirmeye hazırlanıyor. 40’ın üzerinde ülkeden 1.100’e yakın firma ve firma temsilciliği ile buluşma fırsatı yakalamak sizin elinizde.

Avrupa’nın her yıl düzenlenen en büyük plastik endüstrisi fuarını ziyaret ederek, sektördeki tüm yenilikleri, son teknoloji makine ve ürünleri aynı platformda tanıma fırsatı bulabilirsiniz. Geniş katılımcı profili ile sektörün nabzını ölçebilirsiniz. Plastik makineleri, kimyasal ve ham maddeler, makine yan ve ara sanayi, ısı ve kontrol cihazları, kalıp, hidrolik ve pnömatik, geri dönüşüm ve diğer ilgili alanlarında faaliyet gösteren firma sahipleri ve temsilcileri ile toplantı yapma şansı yakalayın.

Plast Eurasia İstanbul 2018, 28.Uluslararası İstanbul Plastik Endüstrisi Fuarı, 44 ülkeden 1.094 firma ve firma temsilciliği ve 103 ülkeden 51.684 sektör profesyonelini 5-8 Aralık tarihlerinde Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi Büyükçekmece, İstanbul’da bir araya getirdi.

2018 yılında gerçekleşen fuarda genel memnuniyet %90, tekrar katılım oranı ise %95 seviyelerinde. Bu neden ile, kesinlikle kaçırmamanız gereken bir fuar olacaktır.

34 ÜLKEDEN GELECEK KATILIMCILAR İLE TANIŞARAK, İŞ AĞINIZI GENİŞLETİN

Bu 34 ülke ise: Azerbaycan, Bosnak Hersek, Bulgaristan, Filistin, Gürcistan, İran, Kosova, Makedonya, Mısır, Moldova, Özbekistan, Romanya, Rusya, Sırbistan, Ukrayna, Ürdün, Yunanistan, Fas, Irak, Lübnan, Belarus, Hindistan, Libya, Suudi Arabistan, Tunus, Cezayir, Bahreyn, Güney Kore, İsrail, İtalya, Kanada, Katar, Polonya, Tacikistan. Planlarınızı bu listeye göre yapmak isteyebilirsiniz. Firmanızın hangi ülkelere açılmasını istiyorsanız, buna göre bir strateji belirlemekte fayda olacaktır.

KARŞILAŞACAĞINIZ KATILIMCI PROFİLLERİ İSE, AŞAĞIDAKİ LİSTEDE MEVCUT:

PLASTİK MAKİNELERİ

Plastik Profil ve Boru Ekstrüzyon Hatları, Kablo Hatları, Lastik ve Hortum Hatları, Plastik Enjeksiyon Makineleri, Plastik Şişirme Makineleri, Pet Şişirme Makineleri, Plastik Film Makineleri, Poşet Kesme Makineleri, Enjeksiyon Şişirme Makineleri, Plastik Kırma Makineleri, Plastik Geri Dönüşüm Makineleri, Termoform Makineleri, Granül Makineleri, Plastik Boru Makineleri, Extruderler, Flexo Baskı Makineleri, Kauçuk Enjeksiyon Makineleri, PVC Mikser Makineleri, Plastik Ambalaj Teknolojisi Makineleri.

KİMYASAL VE HAMMADDELER

Mühendislik Plastikleri, Masterbatchler, Renklendiriciler, PVC Katkı Maddeleri, Kauçuk Katkı Maddeleri, Kauçuk Kimyasalları, Mühendislik Polimerleri, Ambalaj ve Sanayi Polimerleri, PVC Kompaundlar, PVC Granül, PVC Isı ve Işık Stabilizatörleri, Termoplastik Elastomerleri, Elyaf Hammaddeleri, Yağlar, Temel ve Ara Kimyasallar, Matbaa Mürekkepleri, Polipropilen, Polietilen, Polistiren, Polyolefinler, Pigmentler, Solventler, Polikarbonatlar.

MAKİNE YAN VE ARA SANAYİ


Kovan ve Vidalar, Redüktörler, Chiller Soğutucular, Soğutma Kuleleri, Robot Sistemleri, Kalıp Şartlandırıcıları, Hammadde Karıştırıcıları, Konveyör Bantlar, Mıknatıs ve Metal Ayırıcıları, Plastik İşleme İçin CNC Makinesi, Etiketleme Robotları, Fırça Üretim Makineleri, Pres ve Sac İşleme Makineleri, Havalandırma Boruları.

ISI VE KONTROL CİHAZLARI


Rezistanslar, Sensörler, Göstergeler, Polimer-Plastik Test Cihazları, Hassas Teraziler, Elektronik Teraziler, Sıcak Yolluk Sistemleri, Statik Ekipmanlar, Sıcaklık Ölçüm Elemanları, Isı Kontrol Modüler Sistemler, Endüstriyel Isıtma Elemanları.

KALIP


Plastik Şişirme Kalıpları, Pet Şişe Kalıpları, Kapak Kalıpları, PVC Şişe Kalıpları, Pet Preform Kalıpları, Plastik Ektrüzyon Kalıpları, PVC Kapı-Pencere ve Yardımcı Profil Ekstrüzyon Kalıpları, Enjeksiyon Kalıpları, Kalıp Şartlandırma.

HİDROLİK VE PNÖMATİK


Hidrolik Silindirler, Pompalar, Fitting ve Aksesuarları, Hava Kompresörleri, Basınçlı Hava Hattı Ekipmanları, Bağlantı Ekipmanları, Hava Tankları.

 

GERİ DÖNÜŞÜM


Plastik Geri Dönüşüm Teknolojileri, Geri Dönüşüm Hizmetleri, Plastik Geri Dönüşüm Ekstruderleri, Plastik Kırma Makineleri, Plastik Yıkama Durulama ve Kurutma Hatları, Aglomer Sistem Makineleri, Granül Kesim Sistemleri, Plastik Filtreleme Sistemleri.

DİĞER

Silo Sistemleri, Yazılım Sistemleri, Dozajlama Sistemleri, Mikserler, Kodlama ve Markalama Sistemleri.

PAYLAŞ