BONCUK BONCUK TERLEMEYE SON

Kadın ve erkeklerin güzelleşmek için çabası ilk çağlardan beri devam eden bir saplantı adeta. Bakım kremleri, gözenek açıcı işlemler, saatlerce süren saç kesimleri ve daha niceleri sadece güzelleşmek için değil elbette, sağlığımız için de önemlidir

Kadın ve erkeklerin güzelleşmek için çabası ilk çağlardan beri devam eden bir saplantı adeta. Bakım kremleri, gözenek açıcı işlemler, saatlerce süren saç kesimleri ve daha niceleri sadece güzelleşmek için değil elbette, sağlığımız için de önemlidir. Kadınları en rahatsız eden konularından biri tabii ki istenmeyen tüyler. Sadece kadınlarımı tabii ki erkekleri de ilgilendiren bir konu bu…

Ergenlik dönemlerinde genç kızlarda biraz abartılı olan siyah tüyler ve erkeklerde hormonlardan dolayı çıkabilecek aşırı sırt ve omuz kılları acımasız eleştirilere konu olmuştur… Konu olmayı bazen aşmış psikolojik bir sorun haline gelmiştir. İstenmeyen tüylerden kurtulmanın elbette bir çok yöntemi var ve bu yöntemler yüzyıllardır kullanılmakta, teknolojinin gelişmesi ile yöntemlerde de gelişmektedir. Bu yöntemlerden en bilineni ve en popüler olanı ağda biraz can atıcı. Vücuda sürülen reçinenin bez veya direk çekilmesi ile yapılan geleneksel ağda sırasında boncuk boncuk ter dökmeyen insan değildir diye sert bir ifade abartılı olmaz sanırım.

Artık ağda sırasında boncuk boncuk ter dökmeye son, nasıl mı? Boncuk ağda ile ağrısız ve sızısız istenmeyen tüylerden ve kıllardan kurtulabilirsiniz. Son günlerde oldukça popüler olan boncuk ağda, bir tür epilasyon yöntemidir. Tüyleri, kökünden alan aynı zamanda azalmasına da yardımcı olan boncuk ağda, plastik yapılı kullanımı kolay ve daha acısız bir yöntemdir. Adını şeklinden alan boncuk ağda, hassas ciltlerde bile kıl köklerini çıkarırken yumuşak bir dokunuş sağlar. Yüz, bikini bölgesi ve koltukaltı gibi hassas bölgelerde dilediğiniz gibi boncuk ağdasını kullanabilirsiniz. Bocuk ağdanın diğer ağdalardan farkı bez kullanılmadan hemen soğuduktan sonra çekilebilmesidir. Diğer ağdaların kıl köklerini beslediği söylenir. Bocuk ağdanın böyle bir olumsuz yönü söz konusu değildir.

 

 

Boncuk ağdanın kullanımı oldukça kolaydır. Normal ağdanın aksine bez gerekmemektedir. Ağdayı uygulamak istediğiniz bölgeye sürmeniz ve sonrasında çekmeniz yeterlidir. Soyulabilir özelliğinin olması cildinizin tahriş olmasını engeller. Boncuk ağda da diğer ağdalar gibi ağda ısıtıcısında ısıtılmaktadır. Tüm cilt tiplerine göre boncuk ağda mevcuttur. Diğer ağda ürünleri gibi boncuk ağda da bölge ayrımı yoktur. Sadece kişinin kendine uygun cilt tipine göre olan boncuk ağdayı seçmesi yeterlidir. Cildinize uygun olan boncuk ağda çeşidini vücudunuzun tüm bölgesinde uygulayabilirsiniz. Boncuk ağdalarınızı ideal kıvamda tutarak acısız ve hızlı bir epilasyon yapmanız önemlidir. Boncuk ağdayı ideal kıvamda tutmak ve ideal kıvamda kullanmak epilasyonun başarılı ve acısız olması için çok önemlidir.

Pandemi süresince güzellik merkezlerinde veya evinizde güzelleşmek, sağlık ve mükemmel görünüm için bir çok tercihimiz değişmekte veya şekil değiştirmektedir. Boncuk ağda da evimizde kolay uygulayabileceğimiz bir yöntem. Ağrı ve sızıdan kurtulmanın veya kolay epilasyon yöntemi için plastik yine hayatımız için çözüm üretmeye devam ediyor.

PAYLAŞ