ŞEFFAF HAYATLAR

Şeffaf olmak açık açık duruşunuzu belirtmek tabii ki bir olgunluk göstergesi. İş hayatında şeffaf olmak pek doğru gibi gözükmese de hayatın her alanında şeffaf bir duruş sergilemek mutlaka saygı görecektir. Yeni .ağın yükselen değeri aslında şeffaflık.

ŞEFFAF HAYATLAR

 

Şeffaf olmak açık açık duruşunuzu belirtmek tabii ki bir olgunluk göstergesi. İş hayatında şeffaf olmak pek doğru gibi gözükmese de hayatın her alanında şeffaf bir duruş sergilemek mutlaka saygı görecektir. Yeni .ağın yükselen değeri aslında şeffaflık.

Şeffaflık sadece etik bir zorunluluk değil asıl katılımcı yönetiminin bir gereğidir. Şeffaf bir yönetim hiç şüphesiz yolsuzlukları azaltır; herkesin açık, dürüst, hukuka uygun, etik, izlenebilir ve hesap verebilir davranmasını sağlar. Ancak şeffaflık aynı zamanda bir yönetim ve liderlik anlayışı olarak  “katılımcı” bir yapı da yaratır.  Hem açık olmak hem de açıklığın getirebileceği risklerden korunmak için şeffaflığı bir niyetten öte iş yapma biçimine dönüştürmek gerekir.

 

 

Peki bu şeffaflık plajlarda vücudunuzu gösteren bir plastik şort olur ise aynı değerler ne kadar yıkılır? Toplumlara göre bölgesel olarak tabii ki bu sorunun cevabı değişecektir ama moda dünyasının pekte umurunda değil gibi.

Bu yaz pandemi izin verir de gardırobunuzu yenilemek istiyor ancak kalabalığa karışmak istemiyorsanız, bu şeffaf erkek yüzme şortlarından uzak dursanız iyi olur gibi gözüküyor. Şeffaf kıyafetler, geçtiğimiz yaz festival müdavimleri ve İbiza meraklılarının hemen hemen her şeyi giymesiyle kadın moda dünyasında fırtınalar estirdi. Önümüzde ki yaz şeffaf kadın kıyafetlerine rakip geliyor… erkek şeffaf plastik deniz şortları. Hem de renkli mi renkli ip bağcıkları ile birlikte. Fosfor yeşiller, pembeler, maviler en az plastik şeffaf şortlar kadar dikkat çekiyor.

 

 

Siyah bir slip, şeffaf plastik şort ve renkli bağcıklardan oluşan yeni moda erkek mayo şortlar internet üzerinde satılıyor. Ortalama 10 usd fiyatlar ile satılan şortlar oldukça ilgi çekmiş durumda. İnternetten üzerinden alım yapan erkekler deneyimlerini de yer veriyor. Genel olarak ilginç bir tasarıma sahip olan şeffaf plastik deniz şortlarının rahat olduklarını ve hızlı kuruduğunu yorumlarında belirtiyorlar. Plajlarda şeffaf mayo şortlar ile erkekler çoğalır mı bilinmez ama her erkeği gardırobunda yerini almış gibi gözüküyor. Genel olarak moda tasarımcılarını çılgın tasarımlarından biri gibi gözükmese de bu şortları giymek yürek değil iyi bir fizik istiyor.

Pvc den üretilen şeffaf plastik deniz şortları, ne kadar popüler olurlar bilinmez ancak şeffaf olmak ruhen veya bedenen bunu vurgulamak temel hak ve özgürlükler ile mi alakalıdır yoksa günümüzde özgürlük sınırlarının belli olmamasındanmıdır tartışma konusu olacağı kesin gibi.

Plajda veya sokakta şeffaf plastik şortlar veya ceketler, ayakkabılar veya arabalar görmek tasarımcıların parmaklarının ucunda.

 

 

PAYLAŞ